O nás

Penzión Harmony v Poprade ponúka hosťom kvalitné ubytovanie v srdci Velického námestia. O penzión sa stará rodina so silným hotelierskym zázemím a chuťou robiť veci navyše. Preto môžete očakávať priateľský prístup a najmä prostredie, kde sa budete cítiť vítaní. Ak hľadáte ubytovanie v Poprade alebo ubytovanie vo Vysokých Tatrách, veríme, že nás prídete navštíviť a budeme mať možnosť dokázať, že výborné referencie ktoré sme za posledné roky získali nie sú náhoda.

Ubytovanie ponúkame v 4 štandardných dvojlôžkových izbách s kúpeľňou, chladničkou a posedením. Taktiež v 3 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, v jednej trojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a apartmáne s vlastným vchodom, ktorý obsahuje dve izby, obývací priestor, kuchynku a kúpeľňu so saunou. Maximálna kapacita apartmánu je 5osôb.

Ubytovanie v Poprade je vhodné pre rodiny s deťmi, skupinové pobyty, firemné akcie ale aj business pobyty jednotlivcov. K dispozícii je ubytovanie s parkovaním. Tešíme sa na Vás

Zuzana a Jiří

  review rating 5  Mala som možnosť byť ubytovana v tomto penzióne počas veľkonočných sviatkov, musím podotknúť, že sú tam veľmi pekné a vkusne zariadené izby, milí a ochotní majitelia, strava fantastická. Môžem len odporúčať.

  thumb Janka Sponarova
  4/23/2019

  review rating 5  Rodinný penzión, veľmi útulný, čistý s príjemnou atmosférou, ktorú domáci vytvárajú. Fantastické raňajky. Zostávame tu vždy, keď sme v Poprade. Odporúčam.

  thumb Marián Kurčík
  4/09/2019

  review rating 5  Boli sme tu s priateľom na víkend. Krásne tiché prostredie. Moderne, čisté a pekné izby. Naša izba mala prekrásny výhľad na Tatry, nemohli sme na nabažiť. Lacné ubytovanie. Super prístup pani majiteľky. Dúfam, že budeme mať možnosť sa tu vrátiť. Vrelo odporúčam! 🙂

  thumb laura-rakarova
  3/04/2019

  review rating 5  Výborné ubytovanie,človek sa tu cíti ako doma!

  thumb Patrik Tóth
  1/06/2019