• +421 908 995 579
  • Velické námestie 1192/24

O nás

Penzión Harmony v Poprade ponúka hosťom kvalitné ubytovanie v srdci Velického námestia. O penzión sa stará rodina so silným hotelierskym zázemím a chuťou robiť veci navyše. Preto môžete očakávať priateľský prístup a najmä prostredie, kde sa budete cítiť vítaní. Ak hľadáte ubytovanie v Poprade alebo ubytovanie vo Vysokých Tatrách, veríme, že nás prídete navštíviť a budeme mať možnosť dokázať, že výborné referencie ktoré sme za posledné roky získali nie sú náhoda.

Ubytovanie ponúkame v 4 štandardných dvojlôžkových izbách s kúpeľňou, chladničkou a posedením. Taktiež v 3 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, v jednej trojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a apartmáne s vlastným vchodom, ktorý obsahuje dve izby, obývací priestor, kuchynku a kúpeľňu so saunou. Maximálna kapacita apartmánu je 5osôb.

Ubytovanie v Poprade je vhodné pre rodiny s deťmi, skupinové pobyty, firemné akcie ale aj business pobyty jednotlivcov. K dispozícii je ubytovanie s parkovaním. Tešíme sa na Vás

Zuzana a Jiří

Ďakujeme veľmi pekne majiteľke za pobyt, útulné, vkusné, čisté prostredie, milá a ústretová pani majiteľka. Vrelo odporúčam každému kto chce navštíviť Poprad

thumb jarka sefcikova
04/02/2020

Velmi mila a ustretova majitelka. Cena super. Izba aj kupelna ciste..bola moznost doplatit ranajky.

thumb Janka Milakova
30/01/2020

Mala som možnosť byť ubytovana v tomto penzióne počas veľkonočných sviatkov, musím podotknúť, že sú tam veľmi pekné a vkusne zariadené izby, milí a ochotní majitelia, strava fantastická. Môžem len odporúčať.

thumb Janka Sponarova
23/04/2019

Rodinný penzión, veľmi útulný, čistý s príjemnou atmosférou, ktorú domáci vytvárajú. Fantastické raňajky. Zostávame tu vždy, keď sme v Poprade. Odporúčam.

thumb Marián Kurčík
09/04/2019